Inteligentní
domácnost
Elektroinstalační
práce
Zabezpečovací
systémy
Kamerové
systémy
Rádiodatové
systémy
Aplikovaná
elektrotechnika
O nás

Kamerové systémy


     Neustále se zvyšující nároky na kvalitní zabezpečení, například sledování chodu firem, práce zaměstnanců, střežení parkovacích ploch, firemních prostor, pokladen, je v současnosti hlavní důvod k budování dokonalejších systémů ochrany a monitorování osob a majetku. Dnes se prakticky nestřetáváme se systémy, které se skládají pouze z komponentů elektronických zabezpečovacích systémů, ale s takzvanými integrovanými elektronickými bezpečnostními systémy. Tyto systémy, skládající se z navzájem propojených zařízení EZS, EPS a CCTV - televizní sledovací systémy jsou schopny nejen signalizovat nestandardní stavy (EZS, EPS), ale jsou navíc schopny poskytnout detailní informace o pohybu osob i okamžitý obrazový přehled, aniž by vznikl požadavek na zvýšení počtu osob fyzické ostrahy.

    Při montážích a návrhu kamerového systému vždy vycházíme z požadavků klienta, a jsme schopni nabídnout co možná nejefektivnější řešení za rozumnou cenu. Někomu stačí pro jednoduchou ochranu prodejny obyčejná kamera a monitor, někdo naopak požaduje sledování přes internet, noční vidění kamer, spuštění alarmu atd.

    Správná volba konfigurace a skladby komponenetů CCTV systémů je jedním z nejdůležitějších kroků při volbě vhodného videosystému, proto se snažíme dodávat kvalitní výrobky značkových výrobců.
kas.gif(55 kb)